kufr Samsonite X´Blade 3.0 upright 55 exp

kufr Samsonite X´Blade 3.0 upright 55 exp

ZÁRUKA 5 LET KABINOVÉ ZAVAZADLO KAPSA NA TABLET TSA integrovaný

Materiál: Nylon + Polyester + Polyuretan | Velikost: 40 X 55 X 23/27 cm - 46/51,5 L - 2,6 KG | Zavírání: zipem + TSA zámkem | Kabinové zavazadlo | Expandér | Záruka: 5 let

4844 Kč s DPH

5699 Kč s DPH Sleva 15%

Import kód: 04N - 003

Výrobce: Samsonite

Cestovní kufr Samsonite X´Blade 3.0 je vyroben z kombinace textilních materiálů 400 x 400 denier twisted nylon a 450 denier twisted 2-tone polyester, který je navíc zpevněn polyuretanovou pěnou. Tato kombinace dodává zavazadlu na odolnosti proti vnějším vlivům, ale zároveň zaručuje kufru nízkou hmotnost. Kufr je vyroben v takovém rozměru, aby odpovídal kabinovému zavazadlu, které uznává část leteckých společností.

Kufr je vybaven dvěma kolečky a trolejí, dvěma venkovními kapsami na víku kufru, ve větší je přihrádka na tablet do velikosti 10,1" ( 0.9 x 25.5 x 17 cm ), TSA kódovým zámkem, do kterého je možné zapnout kromě dvou hlavních jezdců i lanko, které se dá provléknout očky všech jezdců zbývajících kapes na víku kufru, aby i věci v těchto kapsách byly bezpečněji uloženy. Další výbavou je expandér, který umožňuje zvětšení objemu kufru, spodní úchyt pro usnadnění nakládání a boční a horní držadlo.

Uvnitř je kapsa na košile pod víkem s popruhy pro připevnění věcí uvnitř, vodotěsná kapsa na vlhké věci a  výškově nastavitelné elastické popruhy pro připevnění přepravovaných věcí v hlavním prostoru kufru. Ty mají na každé straně spony háčky, které se dají připnout do malých kapsiček uvnitř kufru, aby se nepletly při balení věcí. Dále ještě vak na boty.

K dispozici v barvě: Black 09 - viz fotogalerie.

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info