Panel uživatele

cestovní taška/batoh s kolečky Samsonite Paradiver Light duffle/wh 55 backpack

cestovní taška/batoh s kolečky Samsonite Paradiver Light duffle/wh 55 backpack

KABINOVÉ ZAVAZADLO Red Dot Voděodolná úprava

Materiál: Polyester + Polyuretan | Velikost: 40 x 55 x 25 cm - 51 L - 2,4 KG | Zavírání: zipem | Kabinové zavazadlo | Záruka: 2 roky

4844 Kč s DPH

5699 Kč s DPH Sleva 15%

Import kód: 74780

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: Samsonite

Cestovní taška a batoh s kolečky v jednom Samsonite Paradiver Light je vyrobena z velice odolného textilního materiálu, který kombinuje polyesterový základ a polyuretanový potah. V případě barevného provedení Jeans Blue je polyesterové vlákno potaženo teflonem. Obě tyto úpravy mají za výsledek povrch, který odolá všem povětrnostním vlivům a je velmi odolný proti mechanickému namáhání a zašpinění.

Taška je vyrobena v rozměru, který odpovídá kabinovému zavazadlu uznávanému některými aerolinkami.

Je vybavena dvěma kolečky a trolejí, odepínatelným ramenním popruhem, čtyřmi držadly po stranách, u troleje a na víku, a jmenovkou.

Další výbavou jsou dvě boční zipové kapsy, zipová kapsa ve víku tašky a hlavní oddělení, ve kterém je boční zipová kapsa a popruhy pro připevnění přepravovaných věcí.

Na zadní straně tašky je zádový panel, pod kterým jsou schovány ergonomické ramenní popruhy, díky kterým se z cestovní tašky může stát batoh. Je tam také kryt na kolečka, aby nedocházelo k ušpinění zad.

K dispozici ve čtyřech barvách: Black 09, White 05, Yellow 06, Jeans Blue 21 - viz fotogalerie.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info