Panel uživatele

kufr Samsonite XBR mobile office spinner 55

kufr Samsonite XBR mobile office spinner 55

KAPSA NA NOTEBOOK KAPSA NA TABLET

Velikost: 41,5 x 55 x 26,5 cm - 34 L - 3,1 kg | Materiál: Polyester | Zavírání: zipem + TSA zámkem | Rozměry kapsy na notebook: 37,5 x 26 x 3,5 cm | Rozměry kapsy na tablet: 19 x 27 x 1,7 cm | Záruka: 2 roky

6299 Kč s DPH

Import kód: 75224

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: Samsonite

Cestovní kufr na notebook Samsonite XBR je vyroben z textilního materiálu polyester s vyztužením z polyuretanové pěny.

Kufr je vybaven čtyřmi otočnými kolečky a trolejí, bočním a horním držadlem, integrovaným kódovým TSA zámkem, do kterého je možné pomocí lanka, které je součástí předního panelu, uzamknout i kapsy na víku kufru.

Na víku jsou dvě zipové kapsy. Ve větší je organizér drobností s kapsou na mobilní telefon, přihrádkami na karty, tužky a jiné drobnosti. 

Součástí víka je rovněž oddělení na notebook do velikosti do velikosti 15.6", která je opatřena patentovanou ochrannou paměťovou pěnou Laptop Pillow a je zároveň vybavena systémem Smart fit, který umožňuje díky dvěma popruhům ve svislé a vodorovné poloze bezpečně připevnit v kapse i menší notebook. Dále je v tomto oddělení kapsa na tablet do velikosti 10,1", pořadač na dokumenty a přihrádky pro příslušenství.

V hlavní části kufru je boční zipová kapsa a elastické popruhy pro připevnění přepravovaných věcí, které mají na každé straně spony háčky, které se dají připnout do malých kapsiček uvnitř kufru, aby se nepletly při balení věcí.

Vyrábí se v černé barvě: Black 09 - viz fotogalerie.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info