CZ SK

KOŽENÁ GALANTERIE - JIŘINA TESKOVÁ

Prodej a opravy kožené galanterie, cestovních zavazadel a obuvi.

Obchodní podmínky

 • Objednávky, uzavření kupní smlouvy

 

Odesláním objednávky uzavírá kupující s prodávajícím kupní smlouvu, která je ze strany prodávajícího uzavřena v momentě potvrzení naším pracovníkem buď telefonicky nebo e-mailem, a zároveň akceptuje cenu objednaného zboží platnou v den objednání. Všechny objednávky podané prostřednictvím našeho obchodu jsou závazné. Uzavřením kupní smlouvy se prodávající i kupující zavazují řídit těmito obchodními podmínkami. Vaše objednávka bude potvrzena naším pracovníkem telefonicky nebo e-mailem v co nejkratší možné době od odeslání.

 

 • Dodací lhůta a způsob doručení

 

Lhůta pro dodání zboží je závislá na stavu skladových zásob a způsobu přepravy a platby. Zákazník je o ní informován při potvrzení objednávky naším pracovníkem.
Objednané zboží je možné u nás vyzvednout osobně na jedné z našich provozoven nebo si ho nechat poslat přepravní společností In time po zaplacení převodem nebo na dobírku. Cena přepravy v ČR je 90 Kč po zaplacení převodem nebo 130 Kč s dobírkou včetně DPH. Při objednávce nad 3000 Kč je po ČR doprava zdarma.

Cena dodání na Slovensko je při platbě dobírkou 8 Euro včetně DPH. Při objednávce nad 130 Euro je doprava zdarma. Pro informaci o ceně dopravy do ostatních evropských zemí nás, prosím, kontaktujte.

 

 • Způsoby platby

 

Dobírka: objednané zboží vám zašleme  přepravní společností a při převzetí toto zboží uhradíte v hotovosti.

Platba převodem na účet: po potvrzení objednávky naším pracovníkem vám zašleme e-mailem číslo bankovního konta pro převod vaší platby. Variabilním symbolem bude číslo vaší objednávky. Po připsání částky na náš účet Vám zboží zašleme nebo dáme vědět o možnosti jeho vyzvednutí.

Platba v hotovosti: při převzetí zboží v našem obchodě je možné vše zaplatit hotově.

Platba platební kartou: lze jen při osobním odběru na obou provozovnách.

 

 • Reklamace, záruka

 

Záruka z případných vad na našem zboží se vztahuje výhradně na zboží řádně objednané a zaplacené. Uplatněna může být výhradně po dobu záruční doby. Ta je ze zákona stanovena na dva roky od převzetí zboží. U většiny výrobků Samsonite je pak tato lhůta stanovena na pět nebo i deset let. Informaci o délce záruční doby najdete vždy v popisu produktu na našich stránkách.

Podmínkou záruky je, aby kupující při uplatnění záruky předložil doklad o zaplacení.

Záruka se nevztahuje na poškození či nadměrné opotřebení zboží a dále na vady způsobené užíváním, neodbornou manipulací, nedodržením návodu k používání zboží, porušením obvyklých zásad užívání zboží.
Pokud je doručené zboží vadné, nefunkční či poškozené již při převzetí, je kupující povinen o této skutečnosti prodávajícího ihned informovat.

 

 • Vrácení zboží, odstoupení od kupní smlouvy

 

Kupující má ze zákona možnost zboží do 14 dnů (od převzetí zboží) vrátit bez udání důvodu. Takto lze vrátit pouze zboží nepoužité, nepoškozené, s doklady o nákupu. Zboží musí být schopné další distribuce.
Zboží můžete vrátit osobně na našich pobočkách nebo poslat poštou jako obyčejný balík či jiným způsobem dopravy. Na zboží zaslané na dobírku nebude brán zřetel. Kupujícímu budou vráceny peníze do 14 dnů od převzetí vráceného zboží. Peníze budou převedeny na účet kupujícího, nebo budou zaslány složenkou České pošty. V případě zaslání složenkou hradí kupující cenu této služby, která je stanovena dle tarifu České pošty. Ke zboží je nutné přiložit žádost o vrácení zboží. Doporučujeme uvést číslo účtu, na který budeme převádět čásku za vrácené zboží.


V případě vrácení zboží, které bylo zasláno přepravní službou a jehož hodnota při objednání překročila hranici odeslání bez započtení přepravného, bude při vrácení takového zboží částka za dopravu odečtena od vracené čásky, tedy od ceny vraceného prduktu - viz bod "Dodací lhůta a způsob doručení".

V případě, kdy bude vrácena část zboží z jedné objednávky, která byla zaslána přepravní službou a zároveň svou hodnotou překročila hranici pro odeslání zboží bez započtení přepravného a hodnota ponechaného zboží bude nižší než je tato hranice, bude z hodnoty vraceného zboží odečtena částka za dopravné - viz bod "Dodací lhůta a způsob doručení".


Adresa pro zaslání vraceného zboží: Kožená galanterie - Jiřina Tesková, Novodvorská 1006/148, Praha 4, 14200.

 

 • Výměna zboží

 

Výměna zboží (za jinou velikost, barvu apod.) je možná. Je ale nutné se předem dohodnout s naším pracovníkem buď telefonicky nebo e-mailem.

 

 • Rozměry zboží

 

Rozměry uvedené na našich stránkách jsou katalogovými údaji výrobců a mohou se v nich vyskytovat drobné odchylky od skutečnosti. Při případné reklamaci na ně nebude brán zřetel.

 

 • Slevové akce

 

Probíhající slevové akce platí pouze pro internetový obchod, nelze je kombinovat a nelze je uplatnit při koupi již slevněného zboží.

 

 • Sídlo firmy
   

Jiřina Tesková, Výletní 355, Praha 4, 14200

 • IČ: 16458842
 • DIČ: CZ5857280231
   

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info