O nás

Historie

Firma Jiřina Tesková - prodej a opravy kožené galanterie, cestovních zavazadel a obuvi vznikla počátkem devadesátých let jako malá opravna a zakázková výrobna kožené galanterie.

Postupně přibyly dva obchody s tímto sortimentem, obuví a cestovními zavazadly, kterým jsme začali dělat i servis, což vyústilo ve spolupráci s několika leteckými společnostmi při řešení reklamací poškozených zavazadel jejich zákazníků v druhé polovině devadesátých let. Tato spoluráce přetrvává dodnes. Jsou to společnosti Lufthansa, KLM, Air France, Korean Air.

Naše činnost

Vedle již zmíněné spolupráce s leteckými společnostmi jsou to prodej kožené galanterie, zejména značky Hajn, Saccoo, Sněžka Náchod, cestovních zavazadel a doplňků značek Samsonite a American Tourister, Roncato, Modo, Gabol, a obuvi. Prodáváme rovněž dětskou obuv značky Pegres a školní aktovky, obojí s certifikací zdravotní nezávadnosti, a ortopedické pomůcky.

Zabýváme se rovněž opravami cestovních zavazadel a kožené galanterie - viz servis.

Kvalita

Při výběru námi posléze nabízeného zboží skutečně dbáme, aby bylo ve své kategorii co nejkvalitnější.

Jelikož u nás pracují lidé s opravdu bohatými zkušenostmi v tomto oboru, jsme schopni informovat naše zákazníky v plném rozsahu o námi nabízeném zboží a efektivně poradit při jeho výběru.

 

 

Budeme se na Vás těšit v našich kamenných obchodech nebo v tom elektronickém. Děkujeme.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info