Panel uživatele

O firmě Jiřina Tesková

Historie

Firma Jiřina Tesková - prodej a opravy cestovních zavazadel, kožené galanterie a obuvi vznikla počátkem devadesátých let jako malá opravna a zakázková výrobna kožené galanterie.

Postupně přibyly dva obchody s tímto sortimentem, obuví a cestovními zavazadly, kterým jsme začali dělat i servis, což vyústilo i ve spolupráci s několika leteckými společnostmi při řešení reklamací poškozených zavazadel jejich zákazníků v polovině devadesátých let. Tato spoluráce přetrvává s některými leteckými společnostmi dodnes. Jsou to společnosti Lufthansa, KLM, Air France, Korean Air.

Naše činnost

Vedle již zmíněné spolupráce s leteckými společnostmi jsou to prodej kožené galanterie, zejména značky Hajn, Saccoo, Sněžka Náchod, cestovních zavazadel a doplňků značek Samsonite, American Tourister, Roncato, Modo, Hedgren, Gabol, a obuvi. Prodáváme rovněž dětskou obuv značky Pegres s certifikací zdravotní nezávadnosti, ortopedickou obuv Orto Plus a ortopedické pomůcky Svorto. Podstatnou část námi nabízeného zboží najdete v našem elektronickém obchodě

Zabýváme se rovněž opravami cestovních zavazadel a kožené galanterie - viz servis.

Kvalita

Při výběru námi nabízeného zboží nám skutečně záleží, aby bylo ve své kategorii co nejkvalitnější a plně funkční.

Jelikož máme v oboru naší činnosti opravdu bohaté zkušenosti, na jedné straně s opravami všech možných značek a druhů zavazadel, kabelek a obuvi, kdy máme možnost srovnávat a vidět jejich nevýhody i výhody, a na straně druhé máme každodenní kontakt s jednotlivými zákazníky, jsme schopni informovat naše zákazníky v plném rozsahu o námi nabízeném zboží a efektivně poradit při jeho výběru.

 

 

Budeme se na Vás těšit v našich kamenných obchodech nebo v tom elektronickém. Děkujeme.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info