Panel uživatele

Servis Samsonite, American Tourister, Rimowa a ostatních značek

Opravy kufrů a jiných cestovních zavazadel

Opravami veškerých cestovních zavazadel všech značek se zabýváme od poloviny devadesátých let, kdy jsme také začali spolupracovat s některými leteckými společnostmi při řešení problémů se zavazadly jejich zákazníků, což je činnost, kterou se zabýváme na vrcholné úrovni dosud. Máme díky této práci skutečně mnoho znalostí o cestovních zavazadlech, jejich kvalitě, možnostech opravy, atd., z kterých vyplývá i portfolio výrobků, které prodáváme.

Servis Rimowa

Servis Rimowa

Od srpna 2012 jsme autorizovaným servisem značky Rimowa v České republice. Naše zkušenosti s touto značkou jsou ovšem dlouholeté a se společností Rimowa jsme poměrně úzce spolupracovali v podstatě od začátku naší činnosti v tomto oboru.

 

Servis Samsonite a American Tourister

Servis Samsonite a American Tourister

Samsonite je značka, která patří do našeho portfolia od samého začátku. A to právě díky kvalitě výrobků, které tato světová značka produkuje, a kvuli podpoře možnosti jejich oprav, což , jak si myslíme, ke značce takového formátu prostě patří.

American Tourister je značka, která patří pod Samsonite, je tedy zaštítěna podobným servisem.

Oběma těmto značkám děláme již od poloviny devadesátých let servis s kompletní možností přístupu k jejich originálním náhradním dílům.

Pozor, jedná se pouze o komerční servis. Záruční opravy zprostředkováváme pouze našim zákazníkům.

Opravy kožené galanterie

Dále se zabýváme opravami kožené galanterie - provádíme opravy kabelek, aktovek, spisovek, ale i textilních batohů, tašek a podobných produktů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info