Panel uživatele

Servis Samsonite, American Tourister, Rimowa, Roncato, Modo by Roncato a ostatních značek

Opravy kufrů a jiných cestovních zavazadel

Opravami veškerých cestovních zavazadel všech značek se zabýváme od poloviny devadesátých let, kdy jsme také začali spolupracovat s některými leteckými společnostmi při řešení problémů se zavazadly jejich zákazníků, což je činnost, kterou se zabýváme na vrcholné úrovni dosud. Máme díky této práci skutečně mnoho znalostí o cestovních zavazadlech, jejich kvalitě, možnostech opravy, atd., z kterých vyplývá i portfolio výrobků, které prodáváme.

Servis Rimowa

Servis Rimowa

Od srpna 2012 jsme autorizovaným servisem značky Rimowa v České republice. Naše zkušenosti s touto značkou jsou ovšem dlouholeté a se společností Rimowa jsme poměrně úzce spolupracovali v podstatě od začátku naší činnosti v tomto oboru.

 

Servis Samsonite a American Tourister

Servis Samsonite a American Tourister

Samsonite je značka, která patří do našeho portfolia od samého začátku. A to právě díky kvalitě výrobků, které tato světová značka produkuje, a kvuli podpoře možnosti jejich oprav, což , jak si myslíme, ke značce takového formátu prostě patří.

American Tourister je značka, která patří pod Samsonite, je tedy zaštítěna podobným servisem.

Oběma těmto značkám děláme již od poloviny devadesátých let servis s kompletní možností přístupu k jejich originálním náhradním dílům.

Pozor, jedná se pouze o komerční servis. Záruční opravy zprostředkováváme pouze našim zákazníkům.

Servis Roncato a Modo by Roncato

Servis Roncato a Modo by Roncato

Provádíme záruční i mimozáruční servis značkám Roncato a Modo by Roncato.

Zavazadla těchto značek vám rádi opravíme v našem servisu, případně jsme schopni vám zaslat potřebné náhradní díly.

Opravy kožené galanterie

Dále se zabýváme opravami kožené galanterie - provádíme opravy kabelek, aktovek, spisovek, ale i textilních batohů, tašek a podobných produktů.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení